Kılıçdaroğlu: "Tümüyle Karartma Altındayım"

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yeni bir video yayınladı.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yeni bir video yayınladı.

 

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, ""Sürekli iftiralar, yalanlar, komplolar, sandıklarda tuhaflıklar, müşahidleri yasaklama çabaları, Babala Tv ile ilgili korkunç bir yalan kampanyası, montaj videolar, ayrıca mobil ekranlarımızı yasaklamalar.şimdi de gazetecilere programımızı duyuracağım kısa mesajı atamıyorum. Telekominikasyon şirketleri gazatacilere sms atmamı engelliyor. tümüyle karatma altındayım." dedi. 

CHP lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu,”Tümüyle karartma altındayım.” notuyla paylaştığı videoda şunları söyledi:

"Sürekli iftiralar, yalanlar, komplolar, sandıklarda tuhaflıklar, müşahidleri yasaklama çabaları, Babala Tv ile ilgili korkunç bir yalan kampanyası, montaj videolar, ayrıca mobil ekranlarımızı yasaklamalar.şimdi de gazetecilere programımızı duyuracağım kısa mesajı atamıyorum. Telekominikasyon şirketleri gazatacilere sms atmamı engelliyor. tümüyle karatma altındayım. soruyorum erdoğan seçimemi girmeyim. Bu mu istediğin. Türkiye'de seçim yapılamıyor. Korkak bu adam korkak. Bir korkak yüzünden ülke gidiyor. seçim yapılamaz duruma geliyor. Ne istiyorsun bu ülkeden korkak adam."

Etiketler
Kılıçdaroğlu
karatma
montaj
karalama